درباره ما

درباره مهشید حسینی

من مهشید حسینی هستم. مدرس و داور بین المللی رشته ناخن و نماینده رسمی مدرسه نارت مسکو

متولد اول مرداد سال 1366 از تهران.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته طراحی صنعتی دانشکده هنر و معماری تهران.با سابقه فعالیت تخصصی از سال 1388تا کنون.موسس آکادمی ماه نیل تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای از سال 1396و همچنین مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای .دوره دیده  زیر نظر اساتیدی چون پیتر وسولووسکی،آنجلینا بازان،کسنیا بازان،لیلیا نیگماتولینا و لوباو موژاری ونادژدا آودیوا در رشته های کاشت و طراحی و پدیکورزیبایی و  درمانی(پدولوژی )

انتشار کارها درمجله هایی همچون NCE ،نیل استایل و مجله زیبایی FEMMIE  .در سال 2021  داوری مسابقه nailon global championship و تدریس در تیم nail on marathon وکشور ترکیه ،تجربه  داوری در مسابقه معتبر nailympia

امیدوارم بتونم الگوی خوبی برای شما عزیزان باشم

دوستدار شما

مهشید حسینی

 

سوابق و تجربیات

بنا به تجربه ای که در زمینه آموزش داشتم و همیشه از آموزش دادن و ایجاد کارآفرینی برای بانوان سرزمینم حس خوبی داشته ام برای همین سعی کردم به صورت اصولی آموزش ببینم و اطلاعاتم رو تکمیل کنم تا طبق اصول بین المللی آموزش دهم و در چرخه بازی زندگی تاثیر مثبت داشته باشم.

زیر نظر اساتیدی چون پیتر وسولووسکی،آنجلینا بازان،کسنیا بازان،لیلیا نیگماتولینا و لوباو موژاری تا سطح مربیگری در رشته های کاشت و طراحی دوره دیده ام.

 

مشاوره تخصصی با من

درباره آکادمی

آکادمی ماه نیل در سال 1396 زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی در جهت استقلال بانوان عزیز و همچنین رفع نواقص موجود در لاین زیبایی و درمانی فعالیت خود را آغاز نمود.دوره های آموزشی در این مجموعه طبق استانداردهای بین المللی بوده و به صورت آکادمیک توسط اساتید برتر با توجه به سطح توانایی و علایق شما برگزار می شود.

مشاوره تخصصی با من

نقطه شروع در وجود توست!

انجام هیچ کاری آسان نیست.برای توانمند شدن فقط کافیه شروع کنی و نقطه ی شروع تو اینجاست! شما هم اگر میخواید از انجام کارتون لذت ببرید با عشق انجامش بدید.کاری که شروع کردی انتها ندارد!
امیدوارم بتونم الگوی خوبی برای شما عزیزان باشم

دوستدار شما
مهشید حسینی