آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی و مدرک فنی حرفه ای
1401/03/21

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی و مدرک فنی حرفه ای

امروزه یکی از دغدغه های اصلی هنرجویان اخذ مدرک معتبر می باشد.این حق هر کسی می باشد که نتیجه آموزش خود را به صورت سند در اختیار داشته باشد.

به صورت کلی مدرک گواه و گویای این است که شما زیر نظر چه کسی در چه تاریخی و چه متدی آموزش دیده اید آیا آموزش اصولی دیده اید یا نه!در حقیقت رزومه کاری و آموزشی شما می بلشد!این مدرک نباید باعث شود که شما از توجه به کیفیت مهارت دور شوید.

 

در ادامه به شما انواع مدرک را معرفی میکنم.

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی مدارس و موسسات 

شما برای دریافت مدرک بین المللی کاشت ناخن هم می توانید در دوره های خارج از کشور و هم در دوره های داخل کشور ثبت نام کنید.

مدرک بین المللی کاشت ناخن در خارج از کشور

در صورتی که امکان سفر به کشوری دیگر برای دریافت مدرک بین المللی آموزش کاشت ناخن را دارید بایستی در دوره ها و یا ورکشاپ هایی که مدارس و یا اشخاص مطرح در این زمینه برگزار می کنند ثبت نام کنید. البته باید در نظر داشت که این دوره ها هزینه هایی گزاف دارند و اگر قصد شرکت در حرفه ای ترین دوره ها را داشته باشید باید کشور روسیه را انتخاب کنید.به جرئت میتوان گفت امروزه ایران بعد از روسیه دارای بهترین مدرسان می باشد.

بنابراین صرفا در صورتی حضور در این دوره ها را به شما توصیه می کنیم که ناخن کار حرفه ای باشید و قصد به روز رسانی دانش خود و یا گذراندن دوره های مربی گری را داشته باشید و در صورتی که هنوز مبتدی هستید به شما توصیه می کنیم که در ایران دوره کامل آموزشی خود را گذرانده و پس از تمرین و کسب کامل این مهارت به کشورهای دیگر برای دریافت مدرک مراجعه کنید.

مدرک بین المللی کاشت ناخن در ایران

در بعضی از موسسات آموزشی معتبر در تهران و شهرهای دیگر ایران، دوره هایی ارائه می شود که پس از تکمیل دوره به شما مدرک بین المللی پایان دوره ارائه می شود. در حقیقت در این موسسات مربی ای حضور دارد که دوره مربی گری خود را در یک مدرسه یا موسسه ای خارج از ایران گذرانده و به عنوان نماینده تایید شده آن موسسه، این امکان را دارد که هنرجویانی را که آموزش داده است برای دریافت گواهی پایان دوره به موسسه معرفی کرده و برای آنها درخواست مدرک بین المللی کند. دریافت مدرک بین المللی پایان دوره از این طریق نسبت به دریافت آن از طریق مراجعه به خارج از کشور دارای مزایای فراوانی می باشد.

به عنوان مثال می توان گفت که شما با هزینه ای بسیار کمتر صاحب یک مدرک بین المللی می شوید که به راحتی می توانید با مکاتبه با آن موسسه از معتبر بودن آن مدرک اطمینان حاصل فرمایید.

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی برندهای لوازم کاشت ناخن

برندهای مختلف در زمینه کاشت ناخن اخیرا اقدام به ارائه مدارک بین المللی می نمایند.

البته برای دریافت این مدرک یک شرط وجود دارد!

آن هم خرید مقدار معینی از لوازم آن برند می باشد.

در حقیقت این برندها با همکاری با بعضی از مربی های کاشت ناخن در تهران و بعضی از شهرهای دیگر، به هنرجویان مورد تایید آن مربیان در ازای خرید محصولاتشان، مدرک بین المللی همان برند را ارائه می نمایند. میزان خرید مورد نظر هر کدام از برندها، متفاوت بوده و متغیر است.

آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای

سازمان فنی و حرفه ای کشور تنها مرجعی است که در ایران گواهینامه رسمی در خصوص ناخن ارائه می دهد وافرادی که به صورت اصولی و دارای جواز آموزشگاه می باشند دارای اعتبار بیشتری هستند!چرا که با وجود تمام دردسرهای موجود راضی به فعالیت آموزشی قانونی هستند!

و دارای بخشبندی و عناوین مختلف می باشد که در حال به روز رسانی نیز می باشد.

کدامیک اعتبار بیشتری دارند؟در پاسخ به این سوال باید گفت قصد شما از گرفتن مدرک چیست و مقصد ارائه کجاست؟ مدرک کاشت ناخن قرار است برای شما چه کاری انجام دهد

مهارت در اولویت مدرک قرار دارد!

همانند تمامی کارهای دیگر قبل از اینکه از شما بپرسند که مدرک خود را از کجا گرفته اید باید ثابت کنید که برای کار در آن سالن مهارت لازم را دارا هستید. البته این امر صرفا در ایران رایج نیست و در تمامی کشورهای دیگر نیز صدق می کند. با ارائه هر مدرکی نهایتا، این مهارت شما در کاشت ناخن است که آنها را متقاعد به استخدامتان خواهد کرد.

دریافت مدرک و یا مدارک متعدد در کاشت ناخن هیچ تضمینی برای یادگیری اصولی و صحیح حرفه کاشت ناخن نبوده و آنچه باید دغدغه اول شما در انتخاب آموزشگاه مد نظرتان باشد آموزش و تمرین حرفه ای و کافی در زمینه کاشت ناخن است چرا که آرایشگاه هایی که شما آنها را هدف قرار داده اید شما را بر اساس مدرکتان استخدام نمی کنند و از شما ابتدا تست مهارتی می گیرند و باید خاطر نشان نشوم بر اساس تجربه از روند استخدامی کشور های مختلف حرف اول میزان آشنایی شما با زبان آن کشور و سپس مهارت کاری شما و سپس مدرک و همچنین قوانین موجود در آن کشور.در هر صورت ارائه مدرک زمان دوره های اجباری در برخی کشورها را کوتاه می کند! فقط کافیست گول اسم و مدرک را نخورید و تصمیم با شماست که در کدام آموزشگاه دوره خود را بگذرانید.

اشتراک گذاری:
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *